Semináře a
přednášky

Vzdělávejte se v oblasti poruch příjmu potravy.

OZVĚTE SE NÁM

Zorganizujeme pro vás seminář nebo přednášku na téma PPP

Semináře pro odbornou veřejnost

Přednášíme pro odborníky z oblasti zdravotnictví.
Semináře pro odborníky z oblasti pomáhajících profesí např. sociální pracovníky, psychology, adiktology, pedagogy, metodiky prevence a další...

Semináře pro studenty SŠ a ZŠ

Poskytujeme preventivní besedy přímo ve vaší škole.
PPP jsou stále častější zejména mezi žáky druhého stupně ZŠ a SŠ, a proto nabízíme oddělené besedy pro dívky a chlapce.

Semináře pro laickou veřejnost

Přednášíme pro veřejnost o základním povědomí o PPP.
Semináře pro veřejnost poskytují informace o tom, jak porozumět, podpořit a vhodně nasměrovat jednotlivce a rodiny, kterým porucha příjmu potravy vstoupila do cesty.

Semináře pro pedagogický sbor

Školíme pedagogy o prevenci a intervenci PPP.
Semináře pro pedagogické sbory poskytnou základní informace o PPP a naučí pracovníky identifikovat příznaky a pracovat s žáky ohroženými či již bojujícími s PPP.

Nadcházející semináře

30. listopadu 2023 proběhne v Ústí nad Labem další odborný seminář na téma poruch příjmu potravy. Pokud chcete být součástí, stačí se zaregistrovat na tomto formuláři

Proběhlé semináře

Dne 30. listopadu 2023 jsme uspořádali informativní webinář vedený PhDr. Kateřinou Anežkou Houdkovou, která je členkou organizace Anocen. Téma se zaměřilo na různé typy poruch příjmu potravy, jejich příčiny a možnosti odborné pomoci. 

Závěrečná část webináře byla věnována diskuzi a odpovědím na otázky účastníků. Tato interaktivní část umožnila osobní kontakt s doktorkou Houdkovou a poskytla účastníkům příležitost sdílet své myšlenky, dotazy a zkušenosti.

Kontaktujte nás

Pokud byste měli zájem o bližší informace o uspořádání přednášky pro vaši školu či pedagogický sbor nebo účast na našem semináři pro odbornou nebo laickou veřejnost , neváhejte vyplnit náš formulář.